Časopis REALIT a Developer od Mladé fronty

Vydavatelství Mladá fronta rozšířilo od 22. října 2007 svou divizi B2B titulů o odborný realitní měsíčník Realit a katalog nových rodinných a bytových domů Developer, které doposud vycházely ve vydavatelství Immo-press. Šéfredaktorkou Realit, který pokrývá český i zahraniční realitní trh, zůstává i nadále Hana Stará.

Realitní magazín Realit mapuje aktuální dění na trhu nemovitostí, a to jak v České republice, tak i v Evropě. Realit přináší informace ze všech segmentů realitního trhu – od bytových rezidencí přes komerční nemovitosti až k informacím o investičním trhu v ČR.

Již 14. rokem s časopisem pracují realitní makléři, investoři, developeři. Kromě této skupiny čtenářů, kteří pokrývají celou oblast stavitelství a realitního trhu, zajímá titul i skupinu bankéřů. Nejen oni však využívají informací o pravidelně uveřejňovaném a exkluzivně zpracovávaném vývoji cen stavebních pozemků, cen bytů v Praze i ve vybraných lokalitách České republiky.

Titul se věnuje i dění v architektuře, připomíná zapomenuté průmyslové stavby z pražského industriálu, představuje autory zajímavých staveb, architektonické a projekční kanceláře.

Měsíčník nezapomíná na informace, které se týkají dotací z programů Evropské unie, které mohou pomoci městům a developerům při rozvoji ploch, brownfieldů a revitalizací území.

Osvědčené rubriky právního a daňového poradce rozšířila redakce o další: v roce 2007 bylo aktuální vysvětlování pojmů a návod k používání nového stavebního zákona, v roce 2008 bude další rubrika vysvětlovat nový zákon o vlastnictví bytů a nebytových prostorů.

Katalog rodinných a bytových domů Developer je vydáván dvakrát ročně.

159/490/realit-11-2007.jpg 160/490/developer-podzim-2007.jpg

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X