Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu Elišky Haškové Coolidge

Praha 2. prosince 2016 – Ve vydavatelství Mladá fronta, divizi Knihy vychází nové doplněné a rozšířené vydání vzpomínek Elišky Haškové Coolidge Pět amerických prezidentů, česká babička a já. Autorka patří k významným Češkám, které se dokázaly prosadit jak ve vrcholném politickém prostředí v USA, tak po revoluci i v bývalé vlasti.

Dovolujeme si Vás pozvat jménem vydavatelství Mladá fronta a.s. na slavnostní křest nové knihy Elišky Haškové Coolidge Pět amerických prezidentů, česká babička a já

V úterý 6. prosince 2016 v 16 hodin, Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha
Knihu pokřtí Jan Mühlfeit, bývalý Prezident Microsoft Corporation pro Evropu
Moderátorkou je Eva Vašková Čejková, zakladatelka ŽENY s.r.o.

Více informací o knize naleznete: https://www.kniha.cz/pet-americkych-prezidentu-ceska-babicka-a-ja-2/

Anotace

Rodačka z Prahy, emigrovala v roce 1950 do USA a je již dostatečně známo, že kariéru začala v Bílém domě, kde dlouho pracovala jako zvláštní asistentka pěti amerických prezidentů, dále ve vysokých pozicích na ministerstvu zahraničních věcí USA a v dalších důležitých amerických vládních organizacích. Dnes napomáhá společenským i podnikatelským kontaktům mezi Českou republikou a USA prostřednictvím své agentury Coolidge Consulting Services v Praze. Je čestnou členkou několika společností, působí v poradním sboru Zámku Liteň, v Leadership Council Americké obchodní komory. Je členkou Etické výchovy, o.p.s., iniciátorkou projektu ASET, působí ve správní radě Amerického institutu pro politické a ekonomické systémy (AIPES), je členkou fakulty Prague Leadership Institute, členkou kolegia mentoringového programu Minerva 21 a zakladatelkou organizace National Museum of Women in the Arts, Czech Republic. Již delší dobu působí v porotě Ocenění Českých Podnikatelek (OCP) společnosti Helas a je patronkou projektu Manuál úspěšné ženy - MUŽ. Intenzivně se věnuje umění a managementu společenského chování a diplomatického a byznysového protokolu. Vede kurzy etikety v češtině i angličtině pro veřejnost, firmy a státní správu. Etiketu učí dokonce i děti a teenagery.

299 Kč | pevná s přebalem lesklá| 256/40 stran přílohy| rozměry 130 x 200

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X