Vydavatelství Mladá fronta přichází s novou podobou webu Cnews.cz

Praha 16. ledna 2017 – Vydavatelství Mladá fronta, divize Online spustily novou podobu webu Cnews.cz. Plánovaný relaunch a facelift proběhl na základě současných požadavků uživatelů, kteří preferují moderní a responzivní design, velmi podrobné recenze a testy hardwaru a aktivní diskusní fórum s odborníky. Nový web Cnews.cz má i vlastní podcast Cnews FM.

Čtenáři na Cnews.cz najdou obecné zpravodajství, detailní srovnávací testy, obsáhlé recenze produktů, nákupní rady, tipy a návody nebo kritické komentáře k článkům o počítačích, mobilech, internetu a jiných moderních technologiích. Nové je velmi aktivní diskusní fórum, kde každý nalezne odpověď na problém s počítačem a chytrou elektronikou. Z uživatelského hlediska je změnou také přechod na responzivní layout, takže se stránky dobře čtou na počítači, tabletu i mobilu. Nový web Cnews.cz je rychlejší, stabilnější i přehlednější.

„Cnews.cz a jeho předchůdce ExtraHardware.cz tento rok oslaví deset let existence. Do druhé dekády vstupujeme jako třetí nejnavštěvovanější IT web, jenž není rubrikou velkých novin a ani neslouží ke stahování souborů. Podařilo se nám, doufám, zachovat ducha původních stránek a zároveň navrhnout design tak, aby ladil se sesterskými weby Euro.cz a Autobible.cz. Sestavili jsme redakci, která teď má čtyři členy, každý působí s vlastním zaměřením. Změna redakčního systému autorům zjednoduší práci a dovolí tvořit nové typy článků. Připravujeme i další novinky,“ řekl Lukáš Václavík, šéfredaktor Cnews.cz, vydavatelství Mladá fronta.

Rozhovor s redakcí naleznete zde: http://www.cnews.cz/mame-nove-cnews-cz-a-tady-je-duvod-proc/

Více o divizi Online

Divize Online, která působí na trhu od roku 2007, patří již několik let k významným hráčům na online trhu. Přináší široké portfolio online projektů, provozuje 20 webů, měsíčně zasáhne více než dva miliony uživatelů. Vlajkovou lodí divize Online je ekonomický zpravodajský portál Euro.cz. Vydavatelství Mladá fronta provozuje také ekonomický web Finance.cz. Ekonomické a zpravodajské weby doplňuje ještě web Profit.cz. Zajímavosti ze světa IT nabízí Cnews.cz, MůjSoubor.cz a Stáhnu.cz. Odborný zdravotnický web Zdravi.Euro.cz je určen všem pracovníkům ve zdravotnictví. Mezi fanouškovskými weby jsou motoristický web Autobible.cz, herní weby Excalibur.cz, HryProDívky.cz a Raketka.cz, seriálový web Edna.cz, zájmové weby VideaČesky.cz a NaSvah.cz. Do portfolia patří také srovnávací weby CoChceš.cz, LetenkyLevně.cz a pracovní portál Flek.cz.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X