Týdeník Mladá fronta Sedmička je distribuován do zvýšeného počtu stojanů

Vydavatelství Mladá fronta a. s. začalo v polovině dubna letošního roku vydávat celostátní regionálně mutovaný týdeník Mladá fronta Sedmička. Po šesti měsících vydávání bezplatného multiregionálního týdeníku bude periodikum distribuováno do zvýšeného počtu stojanů.

Více jak půl roku byl týdeník Mladá fronta Sedmička distribuován do veřejných stojanů a zároveň přímo do poštovních schránek. Vydavatelství Mladá fronta koncipovalo multiregionální projekt tak, že po zavedení značky Mladá fronta Sedmička, následně posílí počet veřejných stojanů. Neznamená to tedy, že v jednotlivých městech je k dispozici týdeníku méně. Naopak, všechny výtisky, které byly distribuovány do schránek jsou přidány do veřejných stojanů ve městech, kde Mladá fronta Sedmička vychází. Výrazně se tak zvýšil počet míst, kde je týdeník zdarma k dispozici. Původních 900 distribučních míst bude postupně navýšeno na více než 2000. Mezi největší distribuční partnery, tj. místa, kde jsou umístěny stojany, patří Česká pošta, městské úřady, autobusová nádraží, zdravotnická zařízení, síť prodejen Albert, síť drogerií Rossman a další stovky míst v celé České republice.
Čtenářům, kteří si zvykli na komfort dodávání týdeníku přímo do schránky, nabízí vydavatelství i nadále tuto formu distribuce za uhrazení poštovného. Seznam míst, kde je možné týdeník najít a informace o možnostech dodání do poštovní schránky, jsou uvedeny v aktuálním čísle.
Týdeník Mladá fronta Sedmička vychází v nákladu 700 tisíc výtisků týdně ve dvaačtyřiceti městech a v sedmadvaceti mutacích. Mladá fronta Sedmička má 48 stran, distribuce probíhá ve středu a ve čtvrtek.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X