Nová podoba magazínu Realit z vydavatelství Mladá fronta a. s.

Odborný měsíčník o realitním trhu v České republice i ve světě REALIT z vydavatelství Mladá fronta a. s. prošel kompletním grafickým redesignem a do roku 2010 vstoupil s novou vizuální úpravou.

REALIT je na trhu tištěných periodik již 17. rokem a pravidelně se snaží zlepšovat image i kvalitu nabízených informací. Od ledna letošního roku přichází s novou grafickou úpravou obálky, novým layoutem i použitým fontem. Nový claim „Váš ověřený zdroj informací z realitního trhu“ vystihuje cíl tohoto měsíčníku – přinášet seriózní a odborné informace určené pro široký okruh čtenářů.

Nová je od letošního roku nejen vizuální podoba REALITU, přibudou nové rubriky, rozšíří se některé stávající. Samostatnou rubriku bude mít nyní financování nemovitostí, plánuje se rozšíření nabízených informací z regionů či z oblasti legislativy. K ještě lepšímu obsahu REALITU přispěje i nově ustavená redakční rada složená z renomovaných odborníků. Jejími členy jsou Gabriel Achour, Petr Illetško, Jaroslav Novotný, Jiří Pácal a Jan Wagner. Na přípravě časopisu se podílí další prvotřídní realitní odborníci.

S novou podobou měsíčníku REALIT souvisí i chystané posílení distribuce v prodejních sítích. I nadále bude magazín k dispozici především v trafikách sítě RELAY a GECO, posílí se také přímá distribuce zejména směrem k odborné veřejnosti. Magazín REALIT přináší informace ze všech segmentů realitního trhu – od bytových rezidencí přes komerční nemovitosti až k informacím o investičním trhu v ČR. Časopis je zaměřen na oborové specialisty a na všechny zájemce o ověřené informace z realitního trhu.

V segmentu stavebních a podnikatelských titulů divize B2B prošel grafickým redesignem i časopis Obchodní týdeník, který je zaměřený na podnikatele a manažery. V Obchodním týdeníku nalezne čtenář informace ze světa financí, daní a práva, monitor nejzajímavějších událostí z byznysu v ČR i ve světě a zprávy z Evropské unie.

Mladá fronta vydává v divizi B2B celkem 13 odborných titulů, které jsou určeny specializované skupině čtenářů nejrůznějšího profesního zaměření. V sekci stavebních a podnikatelských titulů vydává časopisy Realit, Obchodní týdeník, Developer, Bydlení Stavby Reality a Projekt.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X