Vydavatelství Mladá fronta spustilo nový web Kniha.cz

Vydavatelství Mladá fronta spustilo nový knižní web s názvem Kniha.cz. Web nabízí pohodlný nákup, komfortní služby, jednoduché vyhledávání a stovky knih všech žánrů s výhodnou slevou 15 %.

Web je zaměřen na návštěvníky všech věkových kategorií a je rozdělen do několika přehledných sekcí. Sekce Beletrie nabízí především oceňované knihy známých autorů, které se těší oblibě již po několik generací, sekce Naučná literatura zahrnuje například i oborové a zájmové encyklopedie, sekce Knihy pro děti a mládež je rozdělena podle věku čtenářů a sekce Zdravotnická literatura je zaměřena na odbornou a pacientskou literaturu. Jednotlivé sekce nabízejí mnohé další podkategorie s knihami mnoha žánrů. Speciální kategorie je věnována akčním nabídkám.

Knižní web Mladé fronty slouží také jako informační server, který nabízí i rubriky Tiskové centrum a Aktuality, kde se návštěvník webu dozví informace o křtech knih, besedách s autory, autogramiádách, prezentacích a veletrzích. Knihy za speciální ceny si prostřednictvím webu mohou zakoupit distribuce, školy a knihovny. Divize Knihy při nákupu knih nad 600 Kč neúčtuje poštovné a balné.

Prostřednictvím webu může návštěvník požádat o zaslání aktuálního edičního plánu nebo oslovit vydavatelství s nabídkou rukopisu knihy. Knižní web Kniha.cz je podpořen on–line reklamní kampaní a tiskovými vizuály. Webové stránky nahrazují původní internetový obchod Bookcafe.cz.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X