Nová kniha fejetonů Facky z Marsu autora Pavla Tomeše vychází ve vydavatelství MF

Ve vydavatelství Mladá fronta vychází pod názvem Facky z Marsu knižní soubor 77 fejetonů autora Pavla Tomeše. Kniha představuje výběr populárních fejetonů publikovaných v týdeníku Mladá fronta Sedmička, které si rychle získaly širokou čtenářskou oblibu.

Fejetony editora týdeníku Mladá fronta Sedmička Pavla Tomeše mají v kontextu českého novinářského prostředí osobitý autorský styl. Autor v nich originálně a vtipně glosuje každodenní situace i aktuální témata. Inspirací pro něj jsou konkrétní situace, události nebo obecně platné pravdy, které však dokáže podat z nového – často nečekaného – úhlu pohledu. Jeho texty nepostrádají velký smysl pro ironii a originální humor, pozoruhodné postřehy, kombinace i nápady. Právě autorova lehkost projevu a hravost je společně s uměním černého humoru to, co čtenáři v jeho fejetonech tolik oceňují. Kniha je doplněna komentujícími ilustracemi kreativního grafika týdeníku Mladá fronta Sedmička Jana Duchoně. Multiregionální týdeník Mladá fronta Sedmička vychází ve 43 městech po celé České republice. Pavel Tomeš působí v jeho brněnské redakci, první ze série křtů knihy Facky z Marsu se proto uskuteční v Brně.

Slavnostní křest knihy za účasti autora Pavla Tomeše a ilustrátora Jana Duchoně se uskuteční v úterý 9. listopadu 2010 v 17.00 hodin v knihkupectví Barvič a Novotný (Česká 13, Brno).

543/038/1-facky_z_marsu_cover1.jpg

199 Kč /144 stran / vázaná bez přebalu/rozměry 130 x 200/ EAN 9788020423504 /
ISBN 978-80-204-2350-4 / Mladá fronta a. s. 2010

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X