Vydavatelství Mladá fronta vydává nový časopis Právo & Byznys

Praha 11. listopadu 2010 – V listopadu 2010 vychází pilotní číslo nového periodika pro právnickou obec a top management s názvem Právo & Byznys. Od ledna 2011 bude časopis vycházet s měsíční periodicitou. Časopis je vysoce kvalitní jak po obsahové, tak po grafické a obrazové stránce.

Vydavatelství Mladá fronta se rozhodlo vydávat Právo & Byznys po analýze českého i zahraničního trhu s právnicky zaměřenými periodiky. Uskutečněný průzkum prokázal, že na českém tiskovém trhu chybí časopis, který by právnické skupině nabízel vhodný mix tří atraktivních mediálních obsahů, tj. exkluzivní informace z trhu, portréty úspěšných právníků a inteligentní lifestyle, tedy čtení o tom, jak se v právnické oblasti peníze nejen vydělávají, ale i investují. Čtenář v časopise nalezne zprávy, analýzy, eseje právníků, rozhovory s majiteli úspěšných kanceláří a texty od zahraničních autorů.

Další významnou charakteristikou magazínu Právo & Byznys je jeho orientace na obchodní problematiku práva, respektive na top management významných firem, kde bude také časopis distribuován. Právo & Byznys se tak stává komunikačním kanálem mezi právnickou obcí a jejími klienty. Časopis se také orientuje na vzdělání a obecně vysoké školy, protože mezi jeho čtenáře patří i studenti právnických fakult, z nichž velká část už při studiu začíná svoji kariéru, a jsou tak další specifickou cílovou skupinou.

Šéfredaktorem časopisu je Jan Müller. Právo & Byznys má 84 stran a náklad je devět tisíc kusů a kromě řízené distribuce na právnické firmy a management největších firem bude k dostání i ve volném prodeji. Cena je 119 Kč.

740/101/1-pab_titul_tisk.jpg

Více o vydavatelství Mladá fronta

Vydavatelství Mladá fronta je jedním z největších vydavatelských domů v České republice. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém růstu. Tomu odpovídá i široké a pestré portfolio titulů divize Časopisy. Vydavatelství Mladá fronta vydává v divizi Noviny od roku 2007 ekonomický deník Mladá fronta E15 a od roku 2009 i multiregionální týdeník Mladá fronta Sedmička. Divize Online provozuje například ženské weby (Dáma.cz, Recepty.cz, Maminka.cz, Fitweb.cz), mužské weby (Živě.cz, MobilMania.cz, Autorevue.cz), zpravodajské weby (E15.cz a Sedmička.cz) a cestovatelský portál Orbion.cz. Divize Knihy na trh ročně uvede kolem 200 nových titulů.

Kontakt

Mgr. Pavlína Míčová
PR Manager
Mladá fronta a. s.
Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4
tel. +420 225 276 484
mob. +420 724 267 739
e-mail: micova@mf.cz

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X