Vydavatelství Mladá fronta vydává nový časopis ZEN

Praha, 5. listopadu 2010 – Vydavatelství Mladá fronta vydává „chytrý lifestyle“ ZEN. Na konci října 2010 se na trhu objevil nový stylový měsíčník, který vychází zdarma spolu s deníkem Mladá fronta E15.

ZEN magazín vychází v nákladu 50 000 výtisků. Distribuován je zdarma na stojanech spolu s deníkem Mladá fronta E15 v Praze, Brně a Plzni. Vydavatelství Mladá fronta tak zúročuje ekonomicky silnou cílovou skupinu svého ekonomického deníku Mladá fronta E15 i v segmentu lifestylových titulů.

ZEN je svým střídmým layoutem či zařazováním delších publicistických útvarů kombinovaných s tématy o luxusním zboží podobný britským časopisům Intelligent Life, suplementu Financial Times How to Spend It či nedělní příloze The New York Times.

„Konkurujeme Espritu Lidových novin a Proč ne Hospodářských novin,“ říká šéfredaktor ZENu Jan Muller. „Na rozdíl od nich ovšem nejsme supplementem deníku, ale samostatným časopisem.

Art directorem ZENu je Samuel Kubín, londýnskou dopisovatelkou ZENu je Anastázie Harrisová, fotografický tým tvoří Bára Prášilová a Tomáš Železný.

Více o vydavatelství Mladá fronta

Vydavatelství Mladá fronta je jedním z největších vydavatelských domů v České republice. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém růstu. Tomu odpovídá i široké a pestré portfolio titulů divize Časopisy. Vydavatelství Mladá fronta vydává v divizi Noviny od roku 2007 ekonomický deník Mladá fronta E15 a od roku 2009 i multiregionální týdeník Mladá fronta Sedmička. Divize Online provozuje například ženské weby (Dáma.cz, Recepty.cz, Maminka.cz, Fitweb.cz), mužské weby (Živě.cz, MobilMania.cz, Autorevue.cz), zpravodajské weby (E15.cz a Sedmička.cz) a cestovatelský portál Orbion.cz. Divize Knihy na trh ročně uvede kolem 200 nových titulů.

695/141/1-zen01_cover.jpg

Kontakt

Mgr. Pavlína Míčová
PR Manager
Mladá fronta a. s.
Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4
tel. +420 225 276 484
mob. +420 724 267 739
e-mail: micova@mf.cz

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X