Kontakty

Mladá fronta a. s.
Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4 – Modřany

Redakce

JménoFunkceTelefonEmail
Vadim Fojtík Šéfredaktor +420 225 276 224 fojtik@mf.cz
Mgr. Tomáš Jeník Zástupce šéfredaktora +420 225 276 231 jenikt@mf.cz
Ondřej Hergesell Zástupce šéfredaktora +420 225 276 140 hergesell@mf.cz
Pavel Páral Šéfkomentátor +420 225 276 306 paralp@mf.cz
Jan Hrbáček Šéfreportér +420 225 276 187 hrbacek@mf.cz
David Horák Editor / Redaktor - -
Ing. Miroslav Zámečník Hlavní analytik +420 225 276 306 zamecnik@mf.cz
Tomáš Novák Art Director +420 225 276 155 novakt@mf.cz
Ondřej Stratilík Redaktor +420 724 573 194 stratilik@mf.cz
David Tramba Redaktor +420 225 267 259 tramba@mf.cz
Petr Weikert Redaktor +420 225 276 187 weikert@mf.cz
Jiří Zatloukal Redaktor +420 225 276 231 zatloukal@mf.cz
Mgr. Hana Boříková Redaktorka +420 225 276 165 borikova@mf.cz
Mgr. Jan Novotný Redaktor +420 725 068 068 novotnyj@mf.cz
Petr Holec Redaktor +420 225 347 448 holecp@mf.cz
Daniel Deyl Redaktor +420 730 128 077 deyl@mf.cz
Vladan Gallistl Redaktor +420 724 370 739 gallistl@mf.cz
Luboš Heger Redaktor +420 225 276 162 heger@mf.cz
Irena Hlinková Korektorka +420 225 276 433 hlinkova@mf.cz
Mgr. Stanislava Přibylová Korektorka +420 225 276 433 pribylova@mf.cz
PhDr. Markéta Teuchnerová Korektorka +420 225 276 433 teuchnerova@mf.cz
Tomáš Turek Vedoucí fotooddělení +420 225 276 211 turek@mf.cz

Marketing

JménoFunkceTelefonEmail
Veronika Schleiderová On-line marketingový specialista +420 602 191 963 schleiderova@mf.cz
Petra Trojanová Brand Manager +420 225 276 405 trojanova@mf.cz
Markéta Priknerová Brand Manager +420 225 276 157 priknerova@mf.cz

Inzerce

JménoFunkceTelefonEmail
Lenka Benetková Obchodní ředitelka +420 225 276 491 benetkova@mf.cz
Ing. Alena Seidelová Group Sales Manager přímého prodeje +420 225 276 341 seidelova@mf.cz
Ing. Veronika Hofmannová Obchodní koordinátor +420 725 164 164 hofmannova@mf.cz
Barbora Jahodová Back Office +420 225 276 327 jahodova@mf.cz

Výroba

JménoFunkceTelefonEmail
Mgr. Michaela Mrázová Koordinátorka výroby a distribuce +420 225 276 158 mrazova@mf.cz

Sekretariát

JménoFunkceTelefonEmail
Lucie Kosinová Asistentka divize Euro +420 225 267 461 kosinova@mf.cz

Euro setkání

JménoFunkceTelefonEmail
Jakub Klimeš Event Manager +420 731 421 778 klimesjakub@mf.cz
Napište nám
 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X