Online tituly

Vydavatelství Mladá fronta patří po několika letech razantního růstu k největším hráčům na on-line trhu. Přinášíme široké portfolio on-line projektů, provozujeme 19 webů. Ceníky inzerce a technické specifikace získáte u jednotlivých online titulů.

SEGMENT ZPRAVODAJSKO EKONOMICKÝ

Naše ekonomické weby navštěvují uživatelé s vysokým životním standardem a rozhodovacími pravomocemi. Bonitní cílovou skupinu, která má potřebu a zájem vědět, lze oslovit právě v tomto segmentu našich webů.

Euro.cz

Internetové zpravodajství týdeníku Euro přináší nepřetržitý informační a dokumentační servis profesionálům v ekonomice, politice, státní správě i samosprávě. Euro.cz je ekonomický webový deník, který zachycuje aktuální ekonomické zprávy a trendy.

Euro24

Informační služba Euro24 je denní, nezávislé a komplexní elektronické zpravodajství převážně ze světa českého byznysu, ekonomiky a politiky.

Finance.cz

Weby Finance.cz a Finance.sk patří v současné době mezi nejnavštěvovanější finanční servery na českém a slovenském internetovém trhu.

Profit.cz

S novou podobou tištěného Profitu přichází na online trh také zcela nový web Profit.cz. Web je zaměřený na manažery a střední management významných podniků ČR, podnikatele, jednatele a majitele malých a středních společností.
Web Profit.cz nabízí hlavní téma s důrazem na servisní a praktické informace.V dalších rubrikách vyzdvihuje osobité příběhy byznysmenů. Zprostředkováním zkušeností a praxe na trhu se vymezuje vůči jiným ekonomickým titulům.

Zdraví.Euro.cz

Web Zdraví.Euro.cz jsou odborné webové stránky sdružující veškeré B2B zdravotnické tituly Mladé fronty a.s. Tento server je určen všem pracovníkům ve zdravotnictví, především lékařům, farmaceutům, manažerům nemocnic, zdravotním sestrám, studentům medicíny a dalším zástupcům středního zdravotnického personálu.

WEBY PRO FANOUŠKY

Autobible.cz

Online magazín Autobible.cz je zaměřený na automobily, motocykly a život řidiče. Vedle zpravodajství z oboru magazín Autobible.cz přináší také erudované testy, včetně podrobného srovnávání konkurenčních modelů a recenze ojetých vozů.

Cnews.cz

Web Cnews.cz je čtvrtým nejnavštěvovanějším českým webem zaměřeným na IT zpravodajství. Spuštěn byl v dubnu 2010, od té doby na něm vyšlo téměř 50 000 článků o počítačích, mobilech, internetu a jiných moderních technologiích.

Excalibur.cz

Web Excalibur.cz se vyvinul z bývalého komunitního herního webu WoT.cz, který se zaměřoval na hry World of Tanks, World of Warships, War Thunder a Armored Warfare, a který a v prosinci 2015 překonal hranici 1 250 000 zobrazení. Magazín Excalibur.cz je psaný samotnými hráči, kteří nejlépe vědí, co ostatní hráče zajímá a přinášejí jim denně aktuální informace, videa, recenze, gameplay záběry a to vše je přehledně k nalezení na jediném místě.

Edna.cz

Web Edna.cz je určen pro fanoušky televizních seriálů, kteří vytvářejí většinu obsahu na webu. Návštěvnost Edna.cz dosahuje v sezoně 250 tisíc reálných návštěvníků a 10 milionů page views měsíčně.

NaSvah.cz

Denně společně s našimi partnery aktualizuje web NaSvah.cz sněhové podmínky, informace o stavu sjezdovek, ceníky, počty otevřených vleků či webkamery. V současné době poskytujeme údaje z více než 2 700 středisek po celém světě.

VideaČesky.cz

Začátkem roku 2010 vznikl nadšenecký web Videačesky.cz, který uživatelům přinesl zajímavá videa opatřená českými titulky. Pro českou a slovenskou scénu tak například objevil a přeložil americké a britské talkshow a mnoho dalšího.

HryProDívky.cz

HPD.cz (HryProDívky.cz) je web zaměřený na hry hlavně pro dívky! Svoje si tam najde každá slečna, a to nejen hry. Na webu si mohou přečíst o nejnovějších trendech v kosmetice či módě.

Raketka.cz

Raketka.cz je zábavní herní web pro všechny bez rozdílu věku. Svou hru si tu najdou jak ti nejmenší, tak i maminky na mateřské nebo babičky s vnoučaty.

DALŠÍ ON-LINE PROJEKTY

LetenkyLevně.cz

Web Letenkylevne.cz je určen zájemcům o výhodné cestování. Na jednom místě tu uživatelé najdou pravidelné tipy na výhodné nabídky letenek do nejrůznějších evropských i světových destinací, informace o nových linkách do České republiky a okolních zemí a jiné zajímavé aktuality z oblasti létání. Současně web zprostředkovává on-line prodej letenek, kde si během několika vteřin lze porovnat cenu letenky od nejrůznějších přepravců a rezervovat si tak nejlevnější let.

CoChceš.cz

Na webu CoChceš.cz porovnává zboží z více než 1 500 online obchodů rozdělených na 5 500 000 produktů.*

MůjSoubor.cz

Web MůjSoubor.cz svým návštěvníkům nabízí ke stažení více než 6000 aplikací, programů a her zdarma. Toto číslo každým dnem roste o zajímavé a aktuální programy.

Stáhnu.cz

Stahovací server Stáhnu.cz byl vybudován od prvního souboru a v současnosti nabízí přes 6000 aplikací, programů a her. Návštěvníci mohou díky kvalitnímu vyhledávání najít aplikace nebo programy, které přesně naplní jejich potřeby.

Kniha.cz

Internetové knihkupectví Kniha.cz nabízí kompletní sortiment knižního trhu ČR s více než 60 tisíci knih všech žánrů k osobnímu odběru na více než 500 výdejních místech.

Flek.cz

Flek.cz je pracovní portál, který návštěvníkům poskytuje širokou nabídku aktuálních pracovních míst a brigád stejně jako možnost pracovní inzerát vložit a najít pracovníka pro firmy i jednotlivce.

Nestandardní formy inzerce na webech vydavatelství

Direct mail

Vyžádané reklamní sdělení umožňující přímé oslovení uživatelů webů vydavatelství Mladá fronta na základě jejich souhlasu
a osobních preferencí. Oblast zájmu si volí uživatel při registraci do služeb. Databáze nyní čítá více než 1 000 000 unikátních e-mailových adres.

Branding

Jedna z nejvýraznějších a nejefektivnějších forem reklamy.

VideoAd

Unikátní videoformát s vysokou kvalitou přehrávaného videa s možností umístění dalších odkazů v iframe okně pod videem (vč. měření).

Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X