Dodací podmínky předplatného

Po zaregistrování objednávky Vám zašleme poštou první číslo Vašeho předplatného a zvlášť zálohovou fakturu s předem vyplněnými údaji.

Zálohovou fakturu uhraďte, prosím, nejpozději do data splatnosti. Pokud bude v nabídce uveden dárek, obdržíte jej do 6 týdnů po úhradě předplatného. Dárky jsou zasílány pouze v rámci ČR na adresu plátce. Inzerované dárky budou rozesílány do vyčerpání zásob. V případě vyčerpání zásob si vydavatel vyhrazuje právo na zaslání náhradního dárku. Nedodání dárku lze reklamovat nejpozději 3 měsíce po úhradě předplatného na bezplatné lince 800 248 248 nebo na mladafronta@predplatne.cz.

Nárok na vstupní dárek mají pouze noví minimálně roční předplatitelé, to znamená, že na adresu uvedenou v objednávce nebyl posledních 12 měsíců doručován objednávaný titul, a zároveň byla uhrazena plná cena předplatného. Po dobu trvání závazku předplatného s dárkem nebo slevou nelze předplatné vypovědět.

Předplatné se automaticky prodlužuje na další období, pokud není zrušeno, a to písemným oznámením adresovaným společnosti Mladá fronta a.s., oddělení distribuce, Mezi Vodami 1952/9, 142 00 Praha 4 – Modřany.

Na zvýhodněné předplatné se nevztahují speciální marketingové akce, např. přibalené dárky, které jsou určeny pouze pro prodej na stáncích.

Cena předplatného je včetně DPH a balného. Poštovné je v ceně garantováno pouze v České republice.

Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X